Top

Hakkımızda


MOD Grup 1980 yılında kurulan bir aile şirketi olup kurucusu Mehmet Dede'dir. İlk olarak İstanbul'da kurulmuştur. Sektörde Gayrimenkul, Konut İnşaatları, Sanayi Yapıları ve Yatırım Uzmanlığı alanlarında kendini kanıtlamıştır.

2019 yılında faaliyete başlayan Mod Prefabrik, deneyimli kadrosu ile Prefabrik Evler, Prefabrik Şantiye Binaları, Konteyner, Hafif Çelik Depolama ve Sanayi Yapıları, Spor kompleksleri, Kamu Binaları ve AVM Yapıları gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Teknolojiye yapılan yatırımlar, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile müşteriye verilen güven hususunda ilerlemektedir. Müşteri memnuniyeti en önemli esaslarından olup bu doğrultuda bünyesini geliştirmektedir.

İş ahlakını benimsemiş ve güvenilir kadrosu ile sektörün önde gelen firmalarındandır. Prefabrik evlere olan talebin artmasıyla, gözde haline gelmiş bulunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir.

Çevre Politikası

Hizmet sağlarken, çevreye duyarlı ve saygılı olarak çalışan kadromuz ile çevre dostu yapılar sunmaktayız. Çevreye olan sorumluluklarımız konusunda tüm çalışmalarımızı, çevre halkını bilinçlendirerek katılımlarını sağlamaktayız. Çevresel yapıyı sürekli iyileştirmesi yönünde çevre yönetim sistemimiz ile gelişmekteyiz. .

Vizyon

Sektörde en hızlı gelişen ve en tercih edilen firma olabilmek temennimizdir. Bu hususta çalışma prensiplerimizi oluşturmaktayız. Prefabrik yapılara olan talebin daha da artması ve kalitesinin kanıtlanmasını sağlamak amaçlarımızdandır. Prefabrik yapılar için farklı bir bakış açısı oluşturmak ve ev yapılarında değişiklikler sunmak bizim için esastır.


Misyon

Sanayi ve Konut yatırımcısı ve müteşebbislerine görsel lokasyonda cazip fiyatlara ve konforlu gayrimenkul sunmayı birincil görevimiz olarak görmekteyiz. Müşteri memnuniyetinin son derece önemli olduğunun bilincinde olan firmamız çalışmalarını bu etik doğrultuda yürütmektedir.

Vizyon - Misyon

Kalite Politikası


Kaliteli hizmet sunmak ve bu konuda tutarlı olmak, dürüstlükten taviz vermeyen bir iş ahlakını benimseyen, %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinen, güven ve kaliteyi bir arada sağlayan bir kalite politikası izlemekteyiz. Kendini geliştirmiş uzman kadromuz ile yeniliklere açık olarak ilerlemekteyiz.